+48 61 817 12 04

Search - HikaMarket Vendors
Gridbox - Search
Znaleziono
Znaleziono

Czas realizacji

Na czas realizacji zamówienia składa się:

Dostępność produktu

Informacja o terminie realizacji towaru znajduje się w opisie towaru. Zamówienia składające się z więcej niż jednej uszczelki realizujemy w terminie najmniej dostępnej uszczelki (standardowo - 2-14 dni roboczych).

Czas zaksięgowania wpłaty

W przypadku wyboru tradycyjnego przelewu (przedpłaty) Tedelpol rozpocznie realizację zamówienia po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym (potrwa to ok. 1-2 dni roboczych).

Czas kompletowania zamówienia

Kompletowanie zamówienia i przygotowanie do wysyłki zajmuje nam zazwyczaj 2-14 dni roboczych.

Czas dostawy przez przewoźnika

Tedelpol realizuje dostawy za pomocą firmy kurierskiej FedEx. Przesyłki doręczane przez tych przewoźników trafiają do Klienta zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z magazynu. Gwarantowany termin podjęcia pierwszej próby doręczenia przesyłki przez FedEx wynosi 24h, z powodów niezależnych od nas może się wydłużyć - prosimy o kontakt w celu uzyskania numeru listu przewozowego FedEx.

Tedelpol nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy przewozowe z usługi transportowej. 

W szczególnych sytuacjach od nas niezależnych czas realizacji zamówienia może się jednak wydłużyć. Poinformujemy Państwa telefonicznie lub mailowo.

Koszty przesyłki

Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę i są doliczane do wartości zamówienia.

  • FedEx płatność z góry: 24,60zł brutto (20zł netto) za paczkę do 30kg.
  • FedEx płatność z góry: 172,20zł brutto (140zł netto) za paletę do 300kg

Towar, który nie zmieści się w jednej paczce lub palecie wymaga podpisania pisemnej zgody na zawarcie dodatkowych kosztów transportu w wysokości wielokrotności pierwszej paczki lub palety, lub - w przypadku braku zgody na dodatkowe koszty - zorganizowania własnej metody odbioru z adresu firmy. Informacja ta jest również zawarta w klauzuli podczas składania zamówienia.


W przypadku wysyłki poza granice Polski koszty transportu wyceniane są indywidualnie według wielkości, wagi przesyłki oraz kraju docelowego. Prosimy wtedy o kontakt. Nie ma natomiast możliwości wysyłki za granicę za pobraniem.

Please contact us if you wish to send your order out of Poland.

FaLang translation system by Faboba